Dzień wyścigowy 15 sierpnia 2014r.

Przy pięknej słonecznej pogodzie w nadkomplecie publiczności odbył się mityng wyścigowy. Wspaniała atmosfera, piękne panie w kapeluszach. Moda na wyścigi pod Krakowem stale rośnie.
Odbyły się dwa pokazy koni arabskich: klaczy - widzowie w głosowaniu uznali za najładniejszą gniadą ORLINI - Oriana po Eton, zaś najładniejszym ogierem został kary DONNER - Drabora po Eton, prawie jednogłośnie wygrywając pokaz.
 
W gonitwach koni angielskich na 1600 m po raz drugi na naszym torze wygrał CHIC HILL pod Kamilem Grzybowskim, zaś w gonitwie na 2000 m zwyciężyła BOYARYNA pod wspaniałą Joanną Wyżyk trenowaną przez Adama Wyżyka. Córka pana Adama została królową jeźdźców wygrywając ponadto dwie gonitwy arabskie na michałowskim WILDENIE (5 miejsce - nagroda Janowa, 5 miejsce Derby), zaś wśród klaczy zwyciężyła na siwej ORLANDI (Oriana , Eton).
 
Pragniemy dodać, że organizatorów zaszczycił specjalny dyplom z Kancelarii Premiera i Ministra Gospodarki Janusza Piechocińskiego. Wsparcie otrzymaliśmy od Ministra Rolnictwa. Obecny był v-ce mer Paryża i członek Parlamentu Europejskiego Pan Gerges Mesmin.
Zygmunt Bulicz
 
 

Pozostałe wiadomości

 • Zapisy na drugi dzień wyścigowy 11.09.2016
  Prezentujemy zapisy na drugi dzień wyścigowy 11.09.2016
 • Fotorelacja z gonitw i pokazów 15 sierpnia 2016
  Sierpniowe wydarzenie z pewnością było niezwykłe, co potwierdziła przede wszystkim liczna frekwencja i chęć udziału wielu gości. Widzowie mogli nie tylko spędzić ciekawie czas, ale również podziwiać najpiękniejsze konie przy słonecznej pogodzie. Niezwykłym sportowym emocjom towarzyszył także pokaz. Chcąc podtrzymać zapał i niezwykłą atmosferę tego dnia, prezentujemy galerię z całego wydarzenia.
 • Wyniki pierwszego dnia wyścigowego
  Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami gonitw pierwszego dnia wyścigowego 2016
 • Festyn pokazowych koni arabskich
  Już 9 i 10 września zapraszamy Państwa na Festyn pokazowych koni arabskich, który odbędzie się na Krakowskim Torze Wyścigów Konnych. 
 • Plan gonitw 2016
  Już 15 sierpnia o godzinie 14:00 zapraszamy Państwa na pierwsze wydarzenie z cyklu letnich imprez na Krakowskim Torze Wyścigów Konnych. W tym dniu oprócz sportowych emocji na Gości toru czekać będzie również pokaz najpiękniejszych koni.