Plan gonitw 2016

Tradycja wyścigów konnych w Polsce jest ciągle żywa, a emocje, które im towarzyszą, nieustannie przyciągają rzesze widzów. Zapraszając Państwa na sierpniowe wydarzenie pragniemy podtrzymać ten niezwykły zwyczaj i dać możliwość spędzenia wyjątkowego czasu zarówno mieszkańcom Krakowa, jak i odwiedzającym miasto turystom. 
 
Zachęcamy również do śledzenia naszych aktualności i bieżącego uczestnictwa w organizowanych przez nas imprezach. 

Pozostałe wiadomości

 • Zapisy na drugi dzień wyścigowy 11.09.2016
  Prezentujemy zapisy na drugi dzień wyścigowy 11.09.2016
 • Fotorelacja z gonitw i pokazów 15 sierpnia 2016
  Sierpniowe wydarzenie z pewnością było niezwykłe, co potwierdziła przede wszystkim liczna frekwencja i chęć udziału wielu gości. Widzowie mogli nie tylko spędzić ciekawie czas, ale również podziwiać najpiękniejsze konie przy słonecznej pogodzie. Niezwykłym sportowym emocjom towarzyszył także pokaz. Chcąc podtrzymać zapał i niezwykłą atmosferę tego dnia, prezentujemy galerię z całego wydarzenia.
 • Wyniki pierwszego dnia wyścigowego
  Zapraszamy do zapoznania się z oficjalnymi wynikami gonitw pierwszego dnia wyścigowego 2016
 • Festyn pokazowych koni arabskich
  Już 9 i 10 września zapraszamy Państwa na Festyn pokazowych koni arabskich, który odbędzie się na Krakowskim Torze Wyścigów Konnych. 
 • Zapraszamy na letni sezon imprez na Krakowskim Torze Wyścigów Konnych!
  Krakowski Tor Wyścigów Konnych rusza z letnim sezonem imprez! Serdecznie zapraszamy wszystkich pasjonatów rozwianych grzyw i dzikiej gonitwy, którym tętent końskich kopyt nieustannie brzmi w głowie. Z ogromną przyjemnością udostępniamy nasz tor po raz kolejny osobom zafascynowanym sportem, jakim są wyścigi konne i pragnącym chłonąć emocje z nimi związane.